Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Skype en facebook

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

  • Skype en facebook

    Op vraag van enkele kennissen, maakte ik ook een profiel op Skype. Daar ik er helemaal geen weg mee kan, deed ik het simpelste inloggen langs Facebook, waardoor alle mijn contacten op Facebook die Skype hebben, in mijn contacten verschenen! Gemakkelijk dus, maar nu blijkt dat iedereen kan zien dat ik op Facebook ben, ook personen waar ik eenmalig wil mee Skypen. Hoe kan ik dat voorkomen? Of beter nog hoe maak ik een ander profiel aan, zonder Facebook?

  • #2
    hoi,
    ik weet niet of je dat kan veranderen
    in de privacy settings kan je alleen de settings veranderen van skype zelf van wie je bijvoorbeeld gesprekken wilt ontvangen
    je kan op skype.com inloggen en klikken op profiel wijzigen. dan zie je je telefoon nummer enzo en dat staat er dan als volgt:
    Mobile phone Contacts only
    maar geen mogelijkheid om dat contacts only te veranderen naar niemand
    misschien dat dat voor facebook anders is maar dat weet ik niet.
    misschien dat er wel een knop is waar je je profiel kan aanpassen om facebook te ontkoppelen van skype
    als je een nieuw skype account wil moet je een windows/live account aanmaken want volgens mij kan je geen skype accounts meer maken.

    Comment

    Working...
    X